ΗΙΚVISΙΟΝ DS-K4T100 ELECTRIC BOLT Ηλεκτροπύρος κουτιαστός
  • Απόθεμα: Διαθέσιμο
  • Κωδικός: DS-K4T100
  • Βάρος: 0.70kg
Product Views: 3077
ΗΙΚVISΙΟΝ DS-K4T100
ΗΙΚVISΙΟΝ DS-K4T100 ELECTRIC BOLT    Κουτιαστός Ηλεκτροπύρος κατάλληλος γιά συστήματα Access control
Xαρακτηριστικά
Model DS-K4T100
Dimension of Plate (L×W×H) 205×35×40mm (8.07×1.38×1.57")
Dimension of Strike (L×W×H) 90×25×2mm (3.54×0.98×0.07")
Dimension of Bolt 16mm×16mm (0.63×0.63")
Bolt Performance Polished and Brushed Stainless Steel,
Support Thrust of 800kg
Input Voltage 12VDC+10%
Working Current 900mA (Startup Current) 100mA (Standby) Secure Power Off for Unlocking
Signal Output Signal Output NC, COM Contact of Door-status
MAIN FEATURES DS-K4T100 Electric Bolt
SPECIFICATIONS
Delay Duration 0/3/6/9s
Optional Magnetic Induction Distance 8mm (0.31")
Working Temperature -10°C to +55°C (14°F to 131°F)
Working Humidity 0 to 95% (Relative Humidity)